Strona Główna Uwaga!! forum wewnętrzne dostępne i widoczne jest tylko dla kursantów WL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Newsletter Warsaw Lair Vol. 1/2007
Autor Wiadomość
Solid 
Site Admin

Wysłany: Pon Sty 15, 2007 8:39 pm   Newsletter Warsaw Lair Vol. 1/2007

1. Taniec erotyczny w uwodzeniu cz. I

Nie chcę się tu rozpisywać o zaletach tańca. Jedni lubią tańczyć, idzie im to dobrze, radzą sobie na parkiecie świetnie, natomiast inni nie lubią, nie uwodzą na parkiecie w ogóle .
Są tacy co uważają, że jest to zbyt losowe, zbyt przypadkowe, mało solidne, aby uwodzić na parkiecie, kiedy można to robić poza. Mógłbym powiedzieć, że wszyscy mają rację ...
Jeśli nie umiesz tańczyć, bujasz się na parkiecie z nogi na nogę to lepiej daj sobie spokój
i podrywaj poza. Lecz jeśli umiesz tańczyć, lubisz rytm to działaj wszędzie.

Taniec jest jednym z ciekawszych narzędzi / sposobów na szybkie zbudowanie attraction, a także w pewnym sensie rapportu.
Często kobiety mówią „ Po tańcu poznam jaki mężczyzna jest w łóżku...”, „Jeśli pasujemy do siebie w tańcu to będziemy pasować i gdzie indziej ..” „Mało co mnie tak nakręca jak dobrze tańczący facet ...” itd. W tańcu naturalnym staje się dotyk, najpierw spokojny, potem bardziej erotyczny (czasem aż do użycia swoich palców :) ). W tańcu kobieta jest jak w lekkim transie, czuje się społecznie uspokojona „Przecież tylko tańczymy...”, możesz żebrać sporo informacji o niej i o tym z kim jest, żeby wiedzieć jak działać dalej. Z parkietu wyizolujesz ją na bok, żeby ochłonąć, napić się, porozmawiać .

Jedną z bardziej nas interesujących odmian tańca jest taniec erotyczny, striptiz.
Jeśli nie widziałeś tego na żywo, poszukaj w necie stron tancerzy erotycznych, obejrzyj filmiki jak oni to robią na żywo, zauważ, że nie jest to technicznie jakiś wielki wyczyn, tak naprawdę jest tam dużo kręcenia biodrami, trochę ruchów kopulacyjnych i zmysłowego dla kobiet jeżdżenia swoimi dłońmi po sobie, sporo zmysłowego kontaktu wzrokowego. Oczywiście możesz powiedzieć, że na ogól są to przystojni i świetnie umięśnieni kolesie, ale to nie ma znaczenia dla nas. Pamiętaj, jeśli będziesz tańczył dla kobiety , ona sam ten fakt doceni, nie będzie wnikać jak jesteś zbudowany (dopóki nie ważysz 140 kg ;) ), bo będzie zdumiona i zaskoczona samym tym faktem, że tańczysz dla niej. Mało który facet odważy się to zrobić ....
Z własnego doświadczenia powiem Ci, że chodziłem na różne pokazy męskiego tańca (także dlatego, że jest tam na ogół 80-90 % kobiet) i podglądałem technikę tancerzy, rozmawiałem z kobietami jak one to odbierają. Potem sam tańczyłem (normalnie , nieerotycznie) i bardzo często laski mówiły mi „Ty, tańczysz nawet fajniej niż oni!”, „Ty jesteś naszym tancerzem”, Czy tak było naprawdę? Nie sądzę, to byli profesjonaliści, lecz przez sam fakt ,że byłem jakby „dostępny” dla nich powodował ,że same szukały rapportu .
Często używałem tańca, aby rozgrzać kobietę, gdy już ją przyprowadziłem do domu.
Jeśli jeszcze wcześniej się nie całowaliśmy, taniec erotyczny dla niej był jakby wstępem do erotycznej relacji pomiędzy nami. Często w czasie tańca kobieta się tak podniecała, że zaczynaliśmy się całować i lądowaliśmy w łóżku.
Erotyczny występ dla niej pozwalał na eskalację kino, począwszy od delikatnego dotyku po jej ramionach, włosach, biodrach, aż do zmysłowego dotykania jej biustu i okolic bardziej erogennych (dla jej logicznego mózgu to jest wciąż taniec).

O tym jak to przeprowadzić będziesz mógł przeczytać w jednym z najbliższych newsletterów.

Pozdrawiam

Adept
Ostatnio zmieniony przez Adept Sob Cze 14, 2008 7:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi