Strona Główna Uwaga!! forum wewnętrzne dostępne i widoczne jest tylko dla kursantów WL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
16-18 Listopad 2006 - Szkolenie Indywidualne - Vox 29 lat
Autor Wiadomość
Solid 
Site Admin

Wysłany: Czw Sty 11, 2007 6:36 am   16-18 Listopad 2006 - Szkolenie Indywidualne - Vox 29 lat

Dzień Pierwszy

Pierwszego dnia na dzień dobry dostałem kilka poleceń od Solida, aby podejść do kilku kobiet w Centrum Handlowym, aby wiadomo było na czym stoimy. Reakcje kobiet
w pewnym stopniu zaskoczyły mnie. Okazało się, że są one życzliwe i chętne do udzielenia odpowiedzi na moje pytania o opinie. Potem Solid wytykał mi błędy jakie popełniałem przy podejściach. Najpierw było szkolenie z teorii. Ale nie będę się o tym rozpisywał ;) . Szkolenie z teorii było przeplatane kilkoma podejściami do kobiet przy użyciu przerabianego materiału. Nie tylko Solid widział u mnie stopniową poprawę ale i ja sam wyraźnie ją odczuwałem.
Z każdym podejściem czułem się pewniej.

Wieczorem miałem szkolenie na ulicy. Na początek podstawowe zasady i kilka wskazówek. I zaczynamy. Pierwsze podejście directem „Podobasz mi się i chciałbym cię bliżej poznać”, klapa, kobieta spojrzała na mnie z lekkim zdziwieniem i wrogim wzrokiem
i powtarza ze zdziwieniem „chciałbyś lepiej poznać, ale ja nie…” i odchodzi. Ok. Następne podejście, i tu reaguje pozytywnie, podchodzą po chwili do niej koleżanki chwilka gadki i odchodzę.
Następnie dostaję polecenie otworzenia kolejnej laski ale nie odważyłem się i przeszedłem obok niej ;) . Następnie przechodzą 4 laski i mam polecenie otworzenia ich i tu znowu zawiodłem i nie otworzyłem ale wracamy i tak je otworzymy.
W desperacji żeby nie otworzyć tych 4 kobiet otwieram automatycznie laskę przechodzącą koło mnie. Reakcja pozytywna, ale niestety nie dała się zaprosić na kawę ;) trener zaskoczony mówi, że otworzyłem bez polecenia i, że jak chcę to mogę, a ja mówię, że nie miałem wyjścia, bo nie chciałem otworzyć tamtej grupy dziewczyn i śmiech ;) . Generalnie
z otwieraniem grup dziewczyn w klubach nie miałem problemów, ale na ulicy czułem dużą blokadę psychiczną.

Wieczorem zaczął się trening w klubie Underground. Na dzień dobry dostałem polecenia otworzenia grupy dwóch kobiet i słyszę stały zwrot z usta Solida „1, 2, 3 idziesz” a ja już podchodzę do dziewczyn i otwieram ;) . Po każdym otwarciu, rozmowie i odejściu z zestawu dostaję instrukcje i wskazówki od Solida, Adventurera.
Potem pierwsza moja próba directa na parkiecie do blondynki, ku mojemu zdziwieniu udało mi się ją skutecznie wyizolować usiąść na kanapie i obejmuję. Bla, bla gadamy, kino i po chwili podchodzi do mnie Adventurer i szepcze na ucho „pocałuj ją”, ja kiwam głową, że oki i chwilka gadki i próbuję całować a tu opór, odchyla głowę do tyłu. Ale nic uśmiecham się i dalej bla bla. Może powinienem tu zrobić „krok wstecz”, odwrócić się lekko itp. Ale dopiero uczyłem się. Potem zabieram ją do baru, tu próba pocałowania zakończyła się sukcesem i to z języczkiem i pierwszy raz dziewczyna postawiła mi drinka w klubie ;) . Domknąłem numerem telefonu.

Dzień Drugi

Tak samo jak w pierwszy dzień szkolenie zaczęto od teorii w Centrum handlowym przeplatane podejściami do kobiet. Na rozgrzewkę Solid wydał polecenie bym podszedł do kobiety czytającej książkę siedzącej przy stole i zagadał o książce. Podchodzę, otwieram:
- Co takiego jest w tej książce co mogło by mnie zaciekawić?
Była to książka o historii latynoskiej czy coś takiego więc nawiązałem do salsy, którą uwielbiam tańczyć, okazało się, że ona też. Pod koniec jak idiota zamiast domknąć telefonem mówię, że miło się rozmawiało i że może jeszcze się spotkamy, a ona że może jutro wybierze się do Tygmontu to kto wie może się zobaczymy. Zdaję relacje Solidowi i tu zjeba, że nie domknąłem telefonem, notabene słuszna ;) .

Wieczorem akcja w klubie. Tym razem w Tango & Cash. Głównie skupiliśmy się na directach na parkiecie. Tutaj było wiele podejść, z różnym skutkiem, do takiego stopnia, że podchodzę do koleżanki z tekstem, a ona mówi mi że to już mówiłem jej koleżance na parkiecie. Może za mało towaru było ;) .
Pierwsze otwarcie poza parkietem na polecenie Solida było do 3 kobiet.
Otworzyłem je na opinię czy długość członka ma znaczenie ;) . Ku mojemu zdziwieniu zaczęły pochylać się w moja stronę i rozmawiać śmiejąc się.
Potem otwieram 2 laski stojące przy obręczy. Tutaj po chwili zjawia się Solid i wręcza na widoku mi pudełko z prezerwatywami życząc dobrej zabawy he. Laski lekko się zmieszały a po chwili zaczęły się śmiać. Potem ja nie chcę być dłużny więc po rozmowie z nimi widzę Solida jak rozmawia z 3 laskami, podchodzę i też życzę dobrej zabawy podając opakowanie ;) .

Dzień Trzeci

Dzień zaczął się dla odmiany od paintball’a w ramach odprężenia. Było fajnie. Była to też m. in. swojego rodzaju wskazówka i przesłanie, że poprzez bawienie się w życiu przyciągamy kobiety.

Wieczorem akcja w klubie Tango & Cash. Tu czułem już zmęczenie po ostatnich dwóch dniach. Przebieg podobny do tego poprzedniego dnia. Pamiętam jak Solid podszedł do mnie i spytał się czy zatańczę striptiz dla dziewczyn siedzących przy stoliku. Zgodziłem się. Zacząłem tańczyć i odpiąłem parę guzików bluzki, widziałem że kobiety były napalone
i zaczęły piszczeć. Jedna poprosiła żebym wyszedł na stół, ale powiedziałem, że nie jestem zabawką no chyba, że zaczną głośniej na max’a piszczeć to kto wie. I zaczęły piszczeć ile sił ;) . Ale po chwili usiadłem przy celu i bla bla. Tu wypróbowałem też sześcian w rozmowie.
Solid też zaprosił kobietę chodzącą po klubie i sprzedającą kwiatki, aby podeszła do mojego celu i spytała czy nie chce kupić mi kwiatów ;) .

Poprzez to szkolenie wiele się nauczyłem. Teraz czuję się dużo pewniej w towarzystwie kobiet i w ogóle. Ale jeszcze wiele praktyki przede mną, aby stać się prawdziwym PUA. To jest swojego rodzaju droga życiowa. Wiem, że to tylko kwestia praktyki i czasu, aby być w tym naprawdę dobrym.
Jestem bardzo wdzięczny Solidowi i Adventurerowi za pokazanie mi jak chodzić po tej nowej drodze.

Pozdrawiam

Vox

rpolan@op.pl

Odpowiedz do tematu