Strona Główna Uwaga!! forum wewnętrzne dostępne i widoczne jest tylko dla kursantów WL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wrażenia Roberta z GRY DZIENNEJ
Autor Wiadomość
Adept 
Site Admin

Wysłany: Nie Maj 02, 2010 5:10 pm   Wrażenia Roberta z GRY DZIENNEJ

Mam 41 lat, dwóch niesamowitych synów, którymi się szczycę. Z natury jestem gościem który stawia na szczerość w zakresie intencji w zakresie kontaktów międzyludzkich. Mam za sobą kilkanaście stosunkowo udanych spotkań z portali internetowych przez ostatnie kilkanaście miesięcy lecz znudzony Net Game postanowiłem powiększyć swoją strefę komfortu o pracę z umiejętnościami w Day Game. Przed szkoleniem przez kilka dni robiłem otwarcia w różnych centrach handlowych co pozwoliło na łatwiejsze, pozbawione napięć, przystąpienie do tematyki kursu.

Zaskoczyła mnie niesamowita spójność Marcina w tym co mówi z tym co rzeczywiście robi. Adept ma właściwe podejście i ogromne pragnienie, byś dostał najlepszą sprawdzoną i przepraktykowaną wiedzę dostępną w kraju w dziedzinie, którą się zajmuje. Przebija się to zdecydowanie na plus w stosunku do wielu coachów z zakresu dziedziny rozwoju, z którymi miałem okazję się spotkać. Jest to unikalne w świecie gdzie sprzedawanie masek na poziomie socjalnym stało się powszechną praktyką. Kolejną rzeczą jest niezmiernie klarowny obraz trenera, który łączy prawdziwą pasję z umiejętnością przekazywania swojej wiedzy z poziomu inspiratora, prawdziwego mentora. Jeśli zdecydujesz się na pracę z Adeptem możesz być zdziwiony unikalną synergią energii niezmiernie silnego mężczyzny z rozumieniem i intuicją energii na poziomie Jang oraz serdeczną i przyjazną postawą w stosunku do osoby, która od niego się uczy.

Widziałem prawdziwą magię, maestrię w działaniu, gdzie Marcin otwiera Ci oczy na, to co można osiągnąć jeśli rzeczywiście tego się naprawdę chce. Zauważyłem prawdziwie magnetyczne przyciąganie Marcina, które pcha w jego ramiona atrakcyjne kobiety chyba nawet zanim cokolwiek z jego strony jeszcze się wydarzy.

Uczestniczyłem już w wielu różnych treningach i szkoleniach (np. NLP), ale nigdy w takim.

Adept to mądry, silny facet, któremu naprawdę zależy na uczniach - jest pasjonatem i mistrzem w tym, co robi. Jeżeli chcesz, masz motywację i pasję możesz czerpać od niego garściami, gdyż obficie podzieli się z Tobą swoją wiedzą, stojącą na światowym poziomie.

Mimo iż z początku byłem sceptyczny w moich poglądach pojawiła się ogromna nadzieja, że dzięki odpowiedniemu podejściu do tematu możesz wypracować sobie takie metody, które zagwarantują Ci kompetencje na poziomie wystarczającym do tego aby Twój terminarz spotkań damsko-męskich zawsze mógłby być wypełniony w sposób jaki sobie życzysz. Już w trakcie pre-coachingu emailem dostałem wiele potężnych narzędzi, jednocześnie prostych jak i po sprawdzeniu skutecznych. Chylę czoła i zgłoszę się po więcej.

Robert

Odpowiedz do tematu