Strona Główna Uwaga!! forum wewnętrzne dostępne i widoczne jest tylko dla kursantów WL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wrażenia Łukasza z GD - luty 2010
Autor Wiadomość
Adept 
Site Admin

Wysłany: Pon Mar 15, 2010 3:56 pm   Wrażenia Łukasza z GD - luty 2010

Moje wrażenia z GD.

Od dawna zmagałem się z myślą jak wiele pięknych kobiet mija mnie codziennie, a ja nie mam odwagi, aby w jakikolwiek sposób zaistnieć w ich życiu. Dlatego też pewnego dnia postanowiłem sobie pomóc, zapisując się na szkolenie z Gry Dziennej.

Czego się nauczyłem? Podstawową lekcją jest przełamanie dotychczasowych schematów myślenia. Nie ma absolutnie czego się obawiać w podchodzeniu do obcych osób. Niejednokrotnie twoje pozytywne myślenie może zaskoczyć nie tylko ciebie, ale i osobę, z którą zaczynasz rozmawiać.

Dobrym przykładem jest dziewczyna, którą spotkałem tego dnia w kafejce. Podszedłem niezwykle zdenerwowany (choć oczywiście musiałem to skrupulatnie ukrywać), niejako przebijając się przez rozmowę dwóch koleżanek, po prostu prosząc jedną z nich o numer. Dziewczyna spojrzała na mnie ze zdziwieniem, jednak w przeciągu 30 sekund udało mi się go od niej zdobyć (od razu mówię, że w klubie trzeba się trochę mocniej postarać). Ponadto, podczas naszej wieczornej rozmowy powiedziała, że akurat wtedy miała strasznie ciężki dzień, a moje zachowanie przywróciło na jej twarzy uśmiech.
Dlatego też jest to niezbity dowód na to, że często w naszych rękach leży los czyjegoś dnia. Podczas tych kilku godzin spędzonych w centrum handlowym przyswoiłem sporą dawkę wiedzy (choć część teoretyczna ograniczona została do krótkich wprowadzeń, reszta wychodziła w praktyce), jak również rozmawiałem ze sporą ilością nieznanych wcześniej kobiet.
Co mnie zaskoczyło? Na pewno fakt, że są ludzie, którzy przychodzą w tym celu do Tarasów. A na poważnie, pewna łatwość rozmawiania z ludźmi i brak negatywnych reakcji z ich strony. Co zrozumiałem, że mogę poznawać kogo chcę i kiedy tylko chcę, a praktyka czyni mistrza. Oprócz tego nauczyłem się nie brać odmowy do siebie, bo gdzie jak gdzie, ale w Centrach Handlowych pięknych kobiet jest mnóstwo.

Pozdrawiam
Lukasz

Odpowiedz do tematu