Strona Główna Uwaga!! forum wewnętrzne dostępne i widoczne jest tylko dla kursantów WL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wrażenia Jurka z GRY DZIENNEJ grudzien 2009
Autor Wiadomość
Adept 
Site Admin

Wysłany: Pią Lut 19, 2010 9:02 pm   Wrażenia Jurka z GRY DZIENNEJ grudzien 2009

W części praktycznej szkolenia zrobiłem standardową rozgrzewkę z kilkoma przypadkowymi dziewczynami w dużej galerii handlowej żeby obudzić właściwą postawę czucia się komfortowo w trakcie rozmowy z nieznajomymi kobietami. Po takim nabraniu wiatru w żagle, czując, że tak naprawdę mam gdzieś to co dziewczyny mogą o mnie pomyśleć, posiadając kilka nowych wyuczonych tekstów, ruszyłem na właściwy połów:)

W miarę upływu czasu większość moich rozmów z dziewczynami trwała coraz dłużej i były coraz bardziej przyjemne, entuzjastyczne;), zbierałem coraz więcej sygnałów zainteresowania.
Jedna z pierwszych dziewczyn do jakiej podszedłem siedziała na ławce z dużą torbą – okazało się, że jedzie na występy taneczne do Olsztyna, żeby tańczyć w imprezie Orkiestry Świątecznej Pomocy, jej autobus spóźnił się 2 godziny i ona ma trochę czasu:).
Do idącej dziewczyny z uśmiechem powiedziałem: „Cześć”, otrzymałem również uśmiech i usłyszałem od Adepta od razu: „Idziesz” podszedłem do niej, chwila rozmowy i usłyszałem pytanie: „Czy Ty chcesz mnie poderwać?;)”, odpowiedziałem: „Nawet nie wiesz jak bardzo;)” na co ona: „Muszę już iść bo umówiłam się z koleżankami obok w kawiarni Barista, to możesz później przyjść:)”, więc mówię coś w stylu: „Nie wiem czy będę mógł ale daj mi na wszelki wypadek swój telefon jak mielibyśmy się szukać w galerii:)” i wklepuję jej numer do komórki. Wpadałem jeszcze na nią później przypadkiem jak siedziała z koleżankami w Bariście w ogródku kawiarnianym, chwilę rozmawialiśmy:) jakiś czas później znowu w innej części galerii:)

Adept z dużą wirtuozerią uwodził 2 atrakcyjne dziewczyny, były nimi zainteresowane, od samego początku rozmowy dobrze reagowały i odezwały się tego samego wieczora na jego komórkę .... jedna po kolejnym spotkaniu, smsach i rozmowie przez telefon wylądowała u niego w łóżku ....
Dobrze mi się rozmawiało z dziewczyną czekającą na swoich znajomych. Po chwili rozmowy wrzuciłem projekcję zabawnych wspólnych przygód częściowo rozgrywających się na 5 Alei w Nowym Jorku (chodziło o szaloną podróż do USA i zwariowane zakupy w Nowym Jorku), a ona mówi, że właśnie w tych sklepach pracuje -:), teraz przyjechała na trochę do kraju. Trochę później nie dało wyciągnąć się na wieczorny wypad do klubu:) opalonej na brąz stewardesy, pracującej na trasie Warszawa – Ameryka Południowa i Środkowa ...

Robiłem dużo błędów i cały czas dostawałem wskazówki od Adepta co powinienem poprawić. W sumie tego dnia w galerii podszedłem do ok. 15 dziewczyn i od 5 - 6 otrzymałem numery telefonów. Nigdy wcześniej nie dostałem tylu pozytywnych reakcji i numerów telefonów w ciągu kilku godzin od nieznajomych kobiet:)
Jurek

Odpowiedz do tematu