Strona Główna Uwaga!! forum wewnętrzne dostępne i widoczne jest tylko dla kursantów WL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wrażenia Zbyszka ze Szkolenia Indywidualnego
Autor Wiadomość
Adept 
Site Admin

Wysłany: Pią Lis 13, 2009 2:22 am   Wrażenia Zbyszka ze Szkolenia Indywidualnego

Minal jakis czas od szkolenia i stwierdzilem ze musze sie odezwac.

Przyjezdzajac na szkolenie do Was sam nie wiedzialem czego sie spodziewac. Wydawalo mi sie ze aby skutecznie dzialac z kobietami to bede musial sie zmienic na tyle ze moze bedzie to niezgodne z tym co mam w sobie, ze moze bede musial robic cos wbrew sobie. A tymczasem dzieki Wam zrozumialem ze wlasnie ma byc odwrotnie, trzeba byc w 100% soba. Twoje spojrzenie na kobiety jest bardzo zblizone do mojego. Z tym ze ja chyba nie umialem jasno wyrazic tego mojego stanowiska, moich priorytetow. Czegos sie balem i szczerze mowiac nadal nie wiem czego. Mialem jakies swoje zdanie na dany temat dotyczacy kobiet i nie umialem obronic tego zdania przed samym soba. Chyba trafnie okreslila to Twoja Ania - "ze mam w sobie wielkiego krytyka". Oj mialem bardzo wielkiego krytyka choc nie bylem tego swiadomy. Napewno brakowalo mi pewnosci siebie ale to juz chyba przeszlosc.

Po waszym szkoleniu widze, ze moje zycie zmienilo sie znacznie. Zaczalem zupelnie inaczej patrzec na relacje z kobietami, nabralem wiekszej pewnosci siebie w kontaktach z nimi. Co prawda nie mialem tych kontaktow zbyt wiele, ale te ktore byly byly zupelnie na innej plaszczyznie niz wczesniejsze. Dla przykladu powiem Ci ze przed wyjazdem spotkalem sie dwa razy z dziewczyna, ale efekt spotkan byl nijaki. Zadnych dotykow, seksualnych komplementow, Jedyny dotyk to na powitanie i pozegnanie. Za to trzecie spotkanie (pierwsze po szkoleniu) zakonczylo sie w lozku. I jestem w szoku jak to co mnie nauczyliscie dziala na kobiety. Zdaje sobie sprawe ze obiektywnie rzecz biorac jest to w pewnym sensie manipulacja, ale zarazem widze jaka radosc sprawia kobiecie to ze sie nia tak wlasnie manipuluje. Tak na marginesie, kobieta o ktorej wspomnialem szuka raczej stalego zwiazku i gdybym postepowal tak jak kiedys to aby pojsc z nia do lozka to musialbym najpierw chyba cos zadeklarowac. Tak to czulem biorac pod uwage wczesniejsze spotkania. Natomiast teraz bez problemu osiagnalem to co zamierzalem w dodatku dajac jej jasno do zrozumienia zeby nie liczyla na staly zwiazek. I widze ze moja szczerosc pozwolila jej zaufac i zakceptowac ten uklad. A wszystko to osiagnalem bez jakichkolwiek dzialan wbrew sobie.

I chyba najwazniejsza sprawa - a mianowicie to ze nie mam zadnych wyrzutow sumienia. I wiem dlaczego. Po prostu kiedys uwiedzenie kobiety traktowalbym jako chec sprawienia przyjemosci sobie. I nie umialbym skonczyc tego jak nalezy. Teraz cel jest inny, celem jest sprawienie przyjemnosci jej. I wiem ze aby skonczyc taki zwiazek trzeba miec to na uwadze juz na samym poczatku, po to by nie zadawac kobiecie niepotrzebnego bolu. I tylko takie drobne porzadeczki w glowie zrobily tak wiele. Ale wiem ze porzadki te udalo sie zrobic dzieki Tobie, wiem ze sam bym sobie z tym nie poradzil, a jezeli nawet kiedys tak to zajelo by mi to lata !!! Tak wiec dziekuje Ci raz jeszcze!!!
Zbyszek

Odpowiedz do tematu