Strona Główna Uwaga!! forum wewnętrzne dostępne i widoczne jest tylko dla kursantów WL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
27-28 Wrzesień 2008 - Gra dzienna - Byku
Autor Wiadomość
Adept 
Site Admin

Wysłany: Sob Cze 20, 2009 8:51 pm   27-28 Wrzesień 2008 - Gra dzienna - Byku

Wrażenia Byka ze szkolenia z GRY DZIENNEJ i Sztuki Uwodzicielskiej Komunikacji

Szkolenie rozpoczęło się o 12:00, kiedy spotkałem się z Adeptem oraz kilkoma kursantami, z częścią z których się już znaliśmy wcześniej. Celem pierwszego dnia było doskonalenie gry dziennej. Część teoretyczna była ograniczona do minimum. Prawie od razu ruszyliśmy na trening umiejętności w terenie. Pierwsze podejścia, które od razu rozpocząłem były directowe, były takie sobie bo mój stan był na początku słaby.

Zastosowałem wtedy materiał zasugerowany przez Adepta, z czego kilka nieprzewidywalnie brzmiących tekstów zauważalnie działało na przedłużenie interakcji i przełamanie barier społecznych. Doświadczenia wtedy zdobyte były bardzo pomocne, zwłaszcza że prawie w ogóle nie potrafiłem stosować w dzień cold approach wcześniej. Dalsza część praktyki odbywała się w galerii handlowej i tutaj byłem już zupełnie zrelaksowany, niemal tak jak to bywa w czasie podrywu w klubie. Spotkałem też na szkoleniu Pawła, który miał bardzo fajne podejście do uwodzenia. Wspólnie otworzyliśmy kilka grup kobiet i każda rozmowa przebiegała wyjątkowo spontanicznie, bardziej niż mogłem się spodziewać

Na koniec pierwszego dnia szkolenia we trójkę (po dość zawiłej trasie:)) udaliśmy się do U. gdzie miałem wyraźny praktyczny przykład różnicy pomiędzy day game, a klubami. Bawili się tam również Solid ze swoją dziewczyną Anią oraz kursanci ze szkolenia zindywidualizowanego. Spędziliśmy tam świetnie czas, ale to nie jest tematem przewodnim tego tekstu .

Drugi dzień szkolenia został poświęcony zmysłowej komunikacji z kobietą i miał charakter bardziej seminaryjny. Otrzymaliśmy na nim skrypty z kwintesencją sztuki uwodzicielskiej komunikacji, po czym przebrnęliśmy przez różne jej aspekty, z których część od razu ćwiczyliśmy. Jako że humor wszystkim dopisywał tej części szkolenia towarzyszyło dużo śmiechu, zwłaszcza gdy przeszliśmy do ćwiczeń praktycznych

Faceci zwykle bardzo konkretyzują wszystko co mówią, co sprawia trudności w komunikacji z kobietami, ale warto próbować uczyć się nowych postaw, chociażby po to żeby zobaczyć jakie zdziwienie może wywołać u kobiety to, kiedy nagle spotyka mężczyznę, który potrafi mówić na inne niż standardowe nudne tematy (np. o pracy). Na szkoleniu uwodzicielskiej komunikacji pojawił się również Solid, który zademonstrował nam swoje unikalne podejście do uwodzenia oraz sposoby zmysłowej niewerbalnej komunikacji, co wywarło na mnie duży wpływ (zwłaszcza sposób w jaki Solid wyraża siebie i swoje emocje) teraz wiem, co chcę podszlifowac w swoich umiejętnościach

Podsumowując, całe to dwudniowe szkolenie dało mi bardzo dużo. Nauczyłem się jak osiągnąć dużo lepszy stan w trakcie day game niż do tej pory, poznałem fajnych ludzi, w tym kursanta z własnych okolic. Myślę, że dołoży to naprawdę dużo do mojej skuteczności i frajdy z życia.

Byku

bbyku1()wp.pl

Odpowiedz do tematu