Strona Główna Uwaga!! forum wewnętrzne dostępne i widoczne jest tylko dla kursantów WL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wawa I 09 - szkolenia I stopnia + INNERGAME - Kuba
Autor Wiadomość
Adept 
Site Admin

Wysłany: Pią Mar 06, 2009 10:11 am   Wawa I 09 - szkolenia I stopnia + INNERGAME - Kuba

Witam, byłem niedawno na szkoleniu I-stopnia i inner game i chciał bym podzielić się z wami moimi wrażeniami. Mam 19 lat a moje relacje z kobietami wyglądały bardzo marnie. Stwierdziłem, że co mi zależy i tak nie robie większych postępów, więc może warto zaryzykować.
Pierwszy dzień. Najpierw poznałem się z chłopakami, którzy też przyjechali na szkolenie, okazali się bardzo spoko kolesiami. Szybko zorientowałem się, że niestety ja tu jestem największym leszczem, ale byłem około 5 lat młodszy od nich więc stwierdziłem, że nie jest tak źle.
Potem poznaliśmy się z Adeptem, a po pewnym czasie przyszedł Solid i się zaczęło. Pierwszy dzień był takim wprowadzeniem i mówili nam jak tego dnia w klubie mamy się przełamywać w podchodzeniu do kobiet i w ogóle co robić. Byłem bardzo milo zaskoczony ich podejściem do mnie, wiedzieli że mało potrafię, ale nie traktowali mnie jak kogoś gorszego ani nic w tym stylu. W klubie na początek nie poszło mi za dobrze, wprawdzie podchodziłem do kobiet może bez większych sukcesów, ale jakoś we mnie cos pękło i nie potrafiłem się przez to dobrze bawić.

Drugi dzień: Byłem trochę zmęczony po poprzednim dniu i już myślałem, że sobie odpuszczę wieczorem. Najpierw Adept zaczął z nami omawiać poszczególne etapy uwodzenia jak prowadzić rozmowę mówił o wielu rzeczach jakich nigdy nie próbowałem w rozmowach z kobietami. W końcu zacząłem coś łapać i odzyskiwać dobry humor. Tego dnia Adept poprawił we mnie chyba mój najistotniejszy błąd, nie chodziło o to że nie potrafiłem rozmawiać z kobietami tylko o mój kompletny brak entuzjazmu i szczerego uśmiechu. To była podstawa do moich zmian.

Później przyszedł Adventurer, niesamowity człowiek, wyjaśnił mi mnóstwo spraw i zajebiście mnie zmotywował. Powiedział nam krok po kroku o tym jak i kiedy mamy stosować to o czym wcześniej nam mówili i miałem już o wiele mniejszy bałagan w głowie :) Postanowiłem, że udowodnię sobie i innym, że potrafię. W klubie czułem się o wiele lepiej niż poprzednio byłem bardziej wyluzowany i po prostu starałem się tym bawić. Na samym początku przywitałem się z chłopakami i zaraz podszedł do mnie Adventurer i mówi ‘’dobra Kuba widzisz te trzy? Dajesz do nich i powiedz… jak nie będzie szło to zlewaj na to i powiedz że musisz już iść do znajomych”. I tak zrobiłem. Podszedłem i zacząłem z nimi gadać na pełnym luzie nie pamiętam dokładnie jak to zrobiłem ale wszystkie trzy dawały mi bardzo pozytywne reakcje i podobnie było przy kilku następnych podejściach zauważyłem, że jak bawię się tym całym podchodzeniem i zlewam na to, że mogę mieć złe reakcje zaczyna mi nieźle iść. Po pewnym czasie woła mnie Solid i mówi: ”idzisz te dziewczyny pójdziesz tam pokażesz, żeby się rozsunęły, a one zrobią ci miejsce, siądziesz między nimi i zaczniesz z nimi rozmawiać” ale powiedział mi to tak, że ja wiedziałem idąc tam że tak będzie. Stanąłem przed nimi i pokazuje żeby się rozsunęły, one patrzą na mnie jak na debila, ale pokazuje to jeszcze raz i w myślach jestem na 100% pewny że zrobią mi miejsce, bo przeciecz Solid powiedział że tak będzie, i było. Zacząłem rozmawiać z jedną z nich i naprawdę mało razy udało mi się w ten sposób rozmawiać z kobietą. Popełniłem parę błędów, ale tak to już jest, że żeby się czegoś nauczyć trzeba je popełniać i wyciągać wnioski. Pod koniec imprezy Solid mówi, żebym poszedł sobie trochę potańczyć z jakimiś pannami.

Stwierdziłem, że poproszę Adepta żeby pokazał mi jak się podchodzi do kobiet na parkiecie. Tego co się tam działo na pewno nie zapomnę do końca życia. Na początku udzielił mi paru wskazówek i zaczął demonstrować jak to trzeba się za to zabierać kilka panien odmówiło i mi i jemu, ale zlewaliśmy na to i coraz lepiej się bawiliśmy. Potem mówi:” dawaj na to podwyższenie” i zaczęliśmy tam tańczyć. To w jaki sposób Adept tańczy zwracało coraz większą uwagą lasek i nagle niby przypadkiem coraz więcej się ich tam kręciło, ciężko mi opisać sposób w jaki to robił, ale tak zrobił, że nie potrafiły mu dużej odmawiać i same pchały się do tańca. Zresztą i u mnie było nieźle, bo nagle nie wiem zkąd zaczęły się przede mną pojawiać fajne dziewczyny i same zaczynały ze mną tańczyć i to jak;-) Najlepsze było jak Adept się rozkręcił z tymi pannami i totalnie wszystkie dziewczyny w klubie nie mogły przestać na niego patrzeć, a te które mu wcześniej odmówiły wyglądały jak by chciały powiedzieć ‘’ku..a a mogłam z nim teraz tańczyć” W ogóle wiele się działo, a najbardziej zapamiętam jak Adventurer na koniec podszedł do mnie i powiedział że jest ze mnie dumny.
Poczułem że skoro ktoś taki we mnie uwierzył to coś w tym musi być.
Po szkoleniu zauważyłem duże zmiany i w sobie i jeśli chodzi o zainteresowanie mną kobiet. Dużo dało mi szkolenie inner game, na którym nauczyli mnie wielu przekonań na temat własnej osoby, jak zlewać na innych i jak zmienić swoje życie. Najbardziej podobało mi się to co mówił Solid na koniec szkolenia. Zawsze myślałem że jestem jakiś nienormalny przez to że nie chce rezygnować ze swych marzeń Solid pokazał mi, że tracą ci którzy z nich rezygnują. Dzięki tym szkolenia uwierzyłem, że wszystko się zmieni, zobaczyłem że naprawdę jestem wartościowym facetem i małymi krokami, ale codziennie zmieniam zwoje życie, a najważniejsze że z uśmiechem na twarzy i nic sobie nie robię z tego, że coś mi czasem nie wyjdzie. Na koniec podziękowania dla Adepta Solida i Adventurera. Każdy z was dał mi coś niezwykłego. Na pewno spotkamy się jeszcze na niejednym szkoleniu. Pozdro

Kuba

Odpowiedz do tematu