Strona Główna Uwaga!! forum wewnętrzne dostępne i widoczne jest tylko dla kursantów WL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wrażenia Adepta z DAY GAME 22 IX Londyn - Soul z L.S.
Autor Wiadomość
Adept 
Site Admin

Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 11:50 am   Wrażenia Adepta z DAY GAME 22 IX Londyn - Soul z L.S.

Lubię uwodzić kobiety w ciągu dnia. Jak powiedział jeden z wielkich uwodzicieli – GRA DZIENNA to całe Twoje życie, o ile do klubu można wychodzić w weekend lub w tygodniu , na 2-3 godziny ,czasem dłużej, o tyle reszta doby (poza snem) należy do szerokiego zakresu tzw. gry dziennej. Wiele kobiet nie spotkasz w klubach z wielu powodów, może nie lubię hałaśliwych i zadymionych miejsc ze śliniącymi i zachowującymi się jak wygłodniałe psy mężczyznami. Być może są studentkami, medycyny non stop ślęczącymi nad książkami i nie mającymi czasu na imprezy. Niektóre kobiety mają niechęć do poznawania mężczyzn w klubach, a skrytości ducha fantazjują o miłości lub przygodzie w ciągu dnia. Te kobiety spotkasz na zakupach w centrum handlowym, księgarni, czy chociażby na ulicy. Niektórzy mężczyźni czują się tez zbyt staro na to żeby chodzić do dyskotek i tam poznawać kobiety. Nie jest jednak tak różowo, kobiety w dzień nie są w nastroju do poznawania nowych osób, na ogół są zajęte swoimi sprawami, śpieszą się się do rodziny albo na zajęcia z garncarstwa.

Ale pamiętaj !! Żadna z tych kobiet nie obudziła się tego dnia rano z myślą „Co za wspaniały dzień ! Jakie to cudowne, że dziś nie poznam mężczyzny moich marzeń.”

Od ponad 2 lat dużo czasu poświęcałem na te zagadnienia i stąd pomysł udania się na szkolenie do Soula z Love Systems (d. Mystery Method), na szkolenie poświęcone całkowicie grze dziennej.
Moim celem było podszlifować swoje umiejętności z tej dziedziny , wyjaśnić kilka niejasności i zobaczyć na jakim poziomie nauczania są szkolenia zagranicą z zakresu GRY DZIENNEJ. Niejaki pojęcie miałem już wcześniej na seminarium z tego tematu u Mysterego.

a to jest jego "biografia"
http://www.lovesystems.com/soul/

Soul okazał się bardzo wesołym, rozgadanym i mimo pozornie niewielkiego wzrostu entuzjastycznym facetem, który przez ładnych kilka godzin rozwinął tematykę od momentu poznania kobiety, przez rozmowę , budowanie atrakcyjności i połączenie emocjonalnego, aż do błyskawicznych randek i spania z kobietą tego samego dnia. Sposób jego ekspresji przy bezpośrednim podejściu do kobiety najbardziej przypomina mi ZANA PERRIONA.
Nakręcony tematyką szkolenia tak mi bliską obserwowałem Soula przy podchodzeniu, robił to w sposób niezwykle czarujący i romantyczny jednocześnie będąc pełen męskości i pewności siebie.

Tłumaczył jakie należy mieć przekonania do osiągania sukcesów w ciągu dnia, lecz nie mówił nic na temat ich implementacji, co myślę że nie było plusem tego szkolenia, aczkolwiek mi nie przeszkadzało, ponieważ implementacją zajmujemy się my na szkoleniach z INNER GAME.
Soul starał się zaszczepić ideę tego, że w ciągu dnia wszystko jest możliwe. I coś w tym jest, bo mi od razu się przypomniały historię spania z kobietą poznaną 2 godziny wcześniej na ulicy w Warszawie albo dawna historie Solida np., jak mama jednej dziewczyny goniła Solida po Krakowskim Przedmieściu, aby wręczyć mu numer telefonu swojej córki, która poznał 10 minut wcześniej.
Wiele czasu Soul poświęcił na drobiazgowe wyjaśnianie różnic w podejściu pośrednimi bezpośrednim, tłumaczył jak błędne wybranie strategii uwodzenia jeśli chodzi o miejsca, kobietę ,czas i otoczenie może w ciągu dnia zniweczyć Twoje szanse poznania kobiety. Potem przyszedł czas na ćwiczenia praktyczne z podejścia bezpośredniego. I to był dobre. Nie ma to jak usłyszeć słowa krytyki od kogoś kto się na tym zna, ego trzeba odłożyć na półkę bo inaczej nici z progresji. Kilka drobnych błędów, które Soul wychwycił u mnie, dało mi ostrego kopniaka energetycznego.

Tego nie nauczysz się z książki, kolega Ci nie powie.

Najbardziej intrygowały mnie techniki Soula dotyczące grup osób w dzień, odmienne od technik Rossa Jeffriesa czy Badboya i czy klasycznych Mystery Method.

Ostatnio myślałem o feedbacku w uwodzeniu. Wiele wskazuje na to, że w dziedzinie emocjonalnych kontaktów z kobietami, prawdziwie dobry i inspirujący feedback może dać Ci tylko osoba lepsza od Ciebie. Niektórych aspektów w sobie nie masz szans sam dostrzec, nie dostrzeże ich w Tobie twój kumpel, który jest na podobnym poziomie rozwoju co Ty, nie dostrzeże (poza ogólnikami) chociażby jaką powinieneś mieć mowę ciała i co mówić, gdy sam nie zna wielu niuansów, których często nie ma ebookach lub filmach na YouTube. Znam ludzi, którzy praktykują podrywanie po min. 2-3 godziny dzień w dzień, a stoją niemalże w miejscu. Dlaczego ? bo nie poprawiają swoich błędów, nie robią tego bo nawet o nich nie wiedzą i cały czas podchodzą tak samo.

Niby większość materiału na szkoleniu była mi znajoma, lecz nie przeszkodziło mi to męczyć Soula o drobiazgi i rzeczy niby oczywiste, ale stawiające w innym świetle znane mi sposoby uwodzenia kobiet w ciągu dnia. Nie zawiodłem się.

Rozjaśniły mi się kwestie uwodzenia kobiet w grupach w ciągu dnia, jak do nich podchodzić, jak prowadzić dalej konwersację po rozpoczęciu rozmowy, świeże spojrzenie osoby, która miała inna niż ja doświadczenia , pokazując mi jego punkt widzenia sprawiło że poczułem nieodpartą chęć sprawdzenia w terenie tego materiału. Odkrycia nowych sposobów, ciekawostek, z których nie zdawałem sobie do końca sprawy. Już wiem jakie błędy popełniałem, co robiłem nie do końca dobrze, czasem mały drobny element, którego nie jesteśświadomy, może dać Ci sukces albo porażkę.

Równie ciekawe były inne kwestie : wingowanie w dzień, kobiety śpieszące się, kobiety mężatki i tym podobne kwestie o których nie napiszę nic ze względu na cenzurę ;)

Przypomnę Ci tylko ludowe porzekadło : „Żaden mąż nie chroni kobiety przed fantazjami„

Branie numerów telefonów w dzień i kłopoty z tym związane, spanie z kobietą poznaną tego samego dnia, drobne subtelne niuanse odróżniające uwodzenie w dzień od uwodzenia w klubie. Logistyki miejsc do gry dziennej tak różne jak plaża, księgarnia, uczelnia lub supermarket. Dla osoby min. średnio zaawansowanej – zdecydowanie warto. Osoba początkująca ? nie sądzę, żeby to było najlepsze szkolenie, w ograniczonym czasie tego seminarium nie można było wiele czasu poświęcić na podstawy.

CDN

Adept

Odpowiedz do tematu