Strona Główna Uwaga!! forum wewnętrzne dostępne i widoczne jest tylko dla kursantów WL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Newsletter Warsaw Lair Vol. 2/2007
Autor Wiadomość
Solid 
Site Admin

Wysłany: Pon Lut 12, 2007 7:31 pm   Newsletter Warsaw Lair Vol. 2/2007

1. Taniec erotyczny w uwodzeniu cz. II

Tak jak powiedziałem wcześniej, dla jej logicznego umysłu to ciągle .... tylko taniec .
Ustanawiasz wcześniej ramę „JA tańczę dla Ciebie, TY się podporządkowujesz regułom tańca erotycznego”, „Więc Aniu ... nie możesz mnie dotykać, macać, chyba że ci pozwolę ...” Mówisz to z lekko łobuzerskim , pełnym flirtu i zmysłowości tonem.

Wcześniej dobrze jest ustanowić ramę: Ja tańczę dla Ciebie – Ty robisz mi np. masaż albo coś innego fizycznego (nie , robienie laski nie jest tym o czym teraz mówię) . Nie tańczysz dla niej za free, choćby Cię skręcało, żeby jej tańcem zaimponować. Jedynym wyjątkiem jest to kiedy się sam tego uczysz i chcesz, żeby twoja znajoma fachowym okiem oceniła występ, pomogła Ci w twoich postępach.
Jeśli zaprosiłeś kobietę właśnie w tym celu, żeby pokazać jej swój występ lub to była twoja logiczna wymówka dla niej na zaproszenie jej do twojego domu, wtedy zatańcz dla niej, ale i tak powalcz, żeby nie był to taniec za free. Cenisz się i nie jesteś clownem lub kukiełką, która ją tylko zabawia.

Z innej beczki, razem z Solidem często stosujemy taniec erotyczny do otwierania setów z praktycznie 100% skutecznością. Jak to robimy ? Dowiesz się na naszym szkoleniu.

Jak się nauczyć tańczyć erotycznie ? Możesz zacząć od tańca nowoczesnego, salsy, tańca towarzyskiego, żeby się rozruszać i nauczyć wyczucia rytmu, pracy z ciałem,
lecz nie jest to absolutnym wymogiem. Zacznij oglądać występy tancerzy erotycznych, możesz zagadać z nimi o to, żeby Cię nauczyli podstaw, możesz oglądać występy na żywo i w TV, ściągnij z sieci filmy i .... trenuj.
Przed lustrem, przed znajomą , przed dziewczyną (nawet swoją). Wkrótce zauważysz, że technicznie rzecz ujmując taniec erotyczny nie jest jakoś bardzo skomplikowany. Większą rolę odgrywa tu twój image, zmysłowość , sposób ekspresji niż akrobatyczne, czy super techniczne figury taneczne. Na szczęście.
Jak ja to robię ? Niełatwo to opisać na papierze. W dużym skrócie polega to na tym, ze :
tańczę chwile przed nią, żeby ją ośmielić, następnie zbliżam się i zaczynam tańczyć, robiąc lekkie , nie seksualne kino na niej, potem coraz bardziej , robię zmysłowe ruchy po jej włosach, szyi, po obwodzie jej biustu , po bokach tułowia , nogach ...
Używam jej dłoni, żeby robiła kino na mnie - robiąc tzw. wymuszanie IOI`i (to moja autorska technika na parkiecie) .
Jeśli chcę podnoszę ją do stania i tańczymy w stójce, stąd możesz poprowadzić ją do ściany lub do leżenia, prawie cały czas kręcę biodrami sam lub z nią. Prowadzę ją tam gdzie chcę.
Prowokuję ją i robię zabranie, tak jak robią to tancerki erotyczne swoim klientom.
Jeśli ona zaczyna robić samodzielnie kino na mnie, mogę ją za to najpierw lekko skarcić („pamiętaj o regułach niegrzeczna dziewczynko...”) albo w drugą stronę – mogę eskalować do całowania i dalej.
Tyle po krótce :)

Pozdrawiam

adept
Ostatnio zmieniony przez Adept Sob Cze 14, 2008 7:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi