Strona Główna Uwaga!! forum wewnętrzne dostępne i widoczne jest tylko dla kursantów WL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
7-9 I Wawa - szkolenie zindywidualizowane - Janek
Autor Wiadomość
Adept 
Site Admin

Wysłany: Nie Lut 15, 2009 4:22 pm   7-9 I Wawa - szkolenie zindywidualizowane - Janek

Co zmieniło się w moim życiu po szkoleniu u was?

Muszę koniecznie na początku zaznaczyć że sposób przekazywania wiedzy i jakość u Panów z WL jest niesamowita. Słuchałem i często przecierałem oczy ze zdumienia o rzeczach, które wcześniej dla mnie były albo kompletnie nie istotne albo wogóle nie istniały. :) Każdy z prowadzących posługuje się i przekazuje konkretną wiedzą, popartą swoim szerokim doświadczeniem w relacji z kobietami. Cholernie podobało mi się to że nie ma miejsca na "słodkie pierdzenie" ani jakiekolwiek niedopowiedzenia.

Sama praktyka na szkoleniu była dla mnie dużym przełomem. Choć szło mi średnio- miałem kilka fajnych otwarć, ale w większości nie potrafiłem pociągnąć tego dalej. Natomiast dostawałam cały czas wskazówki od chłopaków co robię źle i co powinienem zrobić żeby było lepiej.

W moim przypadku największe sukcesy w relacji z kobietami, a także zawodowe zaczęły się po szkoleniu. To niesamowite kiedy np. jechałem samochodem na miejscu pasażera i zobaczyłem przez okno piękną kobietę w autobusie. Uśmiechneliśmy się do siebie a ja niewiele myśląc wyjąłem telefon i pokazałem go jej sugerując że chcę od niej numer. Wszyscy staliśmy na światłach a ona pokazywała mi na palcach swój numer telefonu! :) Po chwili zadzwoniłem, a ona usłyszała że ma piękny uśmiech i że chcę się z nią spotkać.

Wcześniej w życiu nie miałbym odwagi ani pomysłu by to zrobić... :)

Dzięki szkoleniu m.in. zrozumiałem że jeśli podoba mi się jakaś kobieta to jeśli natychmiast nie podejdę i jej tego nie powiem to nie będę czuł się... sobą. Bo nie zrobię tego czego na prawdę chcę i jak czuję!

Zmianie uległy (oczywiście na lepsze!) praktycznie wszystkie moje relacje z ludzi. Swobodniej rozmawia mi się z kobietami, panowie zdecydowanie poważniej mnie traktują.
Przestałem się przejmować, a wzamian za to zacząłem bawić się i cieszyć życiem:) No i poznałem lepiej siebie :) W 1000% polecam to szkolenie KAŻDEMU.

Janek

Odpowiedz do tematu