Strona Główna Uwaga!! forum wewnętrzne dostępne i widoczne jest tylko dla kursantów WL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Newsletter Warsaw Lair Vol. 11/2007
Autor Wiadomość
Adept 
Site Admin

Wysłany: Nie Paź 28, 2007 7:36 pm   Newsletter Warsaw Lair Vol. 11/2007

Techniki Hipnotyczne (Adventurer)

Hej witam Ciebie... dzisiaj mam dla Ciebie coś co pozwoli Ci lepiej używać takich technik jak patterny hipnotyczne, wydobywanie wartości.

Pamiętam jak uczyłem się tych technik i praktykowałem je. Na początku nie wiedziałem kiedy ich używać. Rzucałem teksty na ślepo. Zamiast skupiać się na tym jak reaguje kobieta skupiałem się nad tym czy dobrze mówiłem wzorce.

W końcu techniki te zaczęły dla mnie działać i przynosić mi rezultaty. Udało mi się też wyłapać jak to się dzieje że te techniki działają i kiedy działają najlepiej.

Oto moje doświadczenia:

1) Techniki te działają jeśli masz silną ramę i pewność siebie przy ich stosowaniu. Wtedy wyczucie czasu naprawdę nie ma znaczenia. Silnie prowadzisz kobietę dostrajasz się do jej reakcji i wymagasz od niej aby podążała

2) Stosujesz te techniki w odpowiednik kontekście

Więcej na temat odpowiedniej postawy możesz się nauczyć na naszym szkoleniu o wewnętrznej grze (inner game)

Skupić się chce nad kontekstem w którym możesz doskonale używać tych technik i mieć szybko potężne rezultaty.

Więc kiedy używać technik takich jak patterny hipnotyczne, wydobywanie emocji? Jak stosować te wzorce dostrajając się do kobiecej reakcji na Twoje komunikaty?

Oto odpowiedź:

Gdy sprawiłeś że kobieta się tobą zainteresowała i jest otwarta na twoją komunikację, wysyła Ci wskaźniki zainteresowania a Ty przechodzisz do kwalifikacji! To bardzo dobry moment aby wprowadzić moją adaptację koncepcji z Mystery Method:

Przynęta – Zahaczenie – Nawijanie - Wypuszczenie (bait - hook - real – realise)

Użyłem metafory Mysterego aby opisać jak można użyć technik hipnotycznych i dostroić swoje zachowania do reakcji kobiety na nasze przynęty.

Opiszmy po krotce ten model:

· Przynęta – Wpompowywanie emocji / Wydobywanie emocji / sugestie / metafory / Wydobywanie wartości itp.

· Zahaczenie – Trans / Czuje emocje / rozszerzone źrenice / Akceptuje sugestie itp.

· Nawijanie – Wciąganie dziewczynę głębiej do jej wnętrza, dawanie jej silniejszych wrażeń / emocji.

· Wypuszczenie – Złamanie rapportu, , Zmiana miejsca, Otwarcie innej pętli, Frakcjonowanie, Nadawanie oceny / Pytania - jak jej się podoba?. Zabieranie cukierka, złe interpretowanie.

W hipnozie gdy używasz przynęt hipnotycznych dziewczyna daje Ci specyficznego rodzaju zahaczenie (zależne od sugestii jakie podajesz) to znaczy wpada w trans, pochyla głowę na bok, jej źrenice się rozszerzają. Gdy to ma miejsce wciągasz dziewczynę głębiej dając jej większy koktajl emocjonalny i sugestie. W takiej dynamice też musi być wypuszczenie gdyż jeśli będziesz wzbudzał emocje i wchodził w głęboką komunikację dziewczyna może się przestraszyć / uznać że ta dynamika jest zbyt poważna / że za bardzo się angażujesz / że masz jakieś niecne intencje i się oderwać.

Musisz ją wypuścić gdyż jeśli przesadzisz z transem ona się oderwie (tak samo jeśli nie będziesz wzbudzał kolejno odpowiednich stanów i zbyt szybko wejdziesz na tematy seksualne) zapyta się czy jesteś jakimś filozofem albo podniesie tarcze ochronne „on tutaj coś ze mną robi ale nie wiem co?? / On tak gada aby się do mnie dobrać” albo co gorsza pomyśli sobie że ją „hipnotyzujesz” i podniesie wszystkie swoje głupie społeczne uwarunkowania co do hipnozy i połączy je z Tobą. Wtedy ona zamknie swoją podprogową komunikację.

Poprzez frakcjonowanie sprawiasz że ona sama chce więcej i gdy wrócisz do opisywania emocji ona będzie czuła je intensywniej. Zasadą jest to że gdy frakcjonujesz trans i następnie do niego powracasz on będzie dużo bardziej intensywny i ona będzie się tym cieszyć i podtrzymasz jej ciekawość.

Przykład z użyciem dynamiki Romantyczny & Zadziorny:

Ty: [Przynęta] Czy Zdażyło Ci się kiedyś spotkać mężczyznę z którym po krótkiej rozmowie poczułaś tak jakbyście się znali od dawna? Tak jakby czas się zatrzymał jakbyś utkwiła w chwili która trwa i trwa... (głębokim głosem)
Ona: [Zahaczenie] Tak miałam coś takiego... / nie / tak czuje z Tobą...
Ty: [Wciąganie] Ja gdy z Tobą rozmawiam mam wrażenie jakbyśmy znali się bardzo długo to jest naprawde niesamowite rzadko zdaża mi się coś takiego...
Ona: Szklane oczy J
Ty: [Wypuszczenie] Czas mi się przy Tobie dłuży jak na lekcjach matematyki w szkole średniej... J

Mamy jeszcze wiele innych dynamik na przykład Głęboki & Płytki.

Więcej na temat technik hipnotycznych które możesz używać w rozmowie z kobietą oraz strategii ich używania i dostrajania się do reakcji kobiety na Twoje komunikaty dowiesz się na naszym szkoleniu zaawansowanym

Pozdrawiam Adventurer

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi