Strona Główna Uwaga!! forum wewnętrzne dostępne i widoczne jest tylko dla kursantów WL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
E-book "Sztuka Uwodzenia Kobiet na Parkiecie Tanecznym
Autor Wiadomość
Solid 
Site Admin

Wysłany: Pon Lip 09, 2007 9:27 pm   E-book "Sztuka Uwodzenia Kobiet na Parkiecie Tanecznym

Długo oczekiwany e-book p.t. "Sztuka Uwodzenia Kobiet na Parkiecie Tanecznym" jest już dostępny ZA DARMO!! i możesz go pobrać wchodząc na podany niżej adres internetowy:

http://www.warsawlair.pl/...niewtancu14.pdf

Wielu mężczyzn osiągnęło już sukcesy stosując metody uwodzenia opisane przez nas w tej publikacji. Przekonaj się co sądzą o tym kobiety.

Przeczytaj opinie kobiet, które przeczytały nasz e-book:

Witam!
Przeczytałam wczoraj książkę, którą napisaliście, a którą przesłał mi Jacek. Przyznam, że to niezły przewodnik dla facetów. Korzystając z porad, jakie są w niej zawarte i stosując się do nich mężczyźni mogą mieć konkretne zainteresowanie wśród płci przeciwnej.

Moim skromnym zdaniem to dobrze napisany podręcznik uwodzenia:)
Przyznam, że sama jako kobieta jestem w stanie wyciągnąć dla siebie kilka przydatnych porad.

Pozdrawiam

Wiadomość o istnieniu takiej grupy jak Warsaw Lair początkowo mnie rozbawiła, a potem wywołała poczucie zagrożenia. Pomyślałam, że nadchodzi czas, gdy faceci nas rozgryzli i pokonują nas naszą własną bronią czyli sex appealem. Jednak kiedy przeczytałam tę publikację, zmieniłam zdanie. Cieszę sie, że są osoby, które znają sie na rzeczy i wiedzą, jak KULTURALNIE i INTELIGENTNIE zdobyć kobietę, nie robiąc przy tym grubiańskich wybryków. Lubimy przecież być adorowane przez elokwentnych meżczyzn, którzy znają swoją wartość. Dlatego publikacja ta niewątpliwie pomoże meżczyźnie spojrzeć na siebie z dystansu, jasno określić cel i drogę do jego osiągnięcia.

Ponadto publikacja obnaża sytuacje, w których mężczyzni w klubach często zachowują się nieporadnie. Warto zatem, przy pomocy dobrej lektury, zdać sobie sprawę, że kobiety obserwują niezdecydowane zachowania i odrzucają bezradnych panów, chociaż pewnie są godni uwagi.

Poza kwestiami merytorycznymi, niewatpliwą zaletą publikacji jest jasny i konkretny przekaz, a także pełen dowcipnych dygresji język.
Marzę o podobnej lekturze dla kobiet!
Polecam!

Dołącz do grona osób, które osiągają już sukcesy w kontaktach z kobietami!!

Baw się fantastycznie

Grupa Warsaw Lair

Adept
Adventurer
Solid
Ostatnio zmieniony przez Adept Sob Cze 13, 2009 4:43 pm, w całości zmieniany 3 razy  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi