Strona Główna Uwaga!! forum wewnętrzne dostępne i widoczne jest tylko dla kursantów WL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
23-25 luty 2007 Szkolenie grupowe - Smaq
Autor Wiadomość
smaq
Adventure Player

Wysłany: Sob Mar 10, 2007 1:36 pm   23-25 luty 2007 Szkolenie grupowe - Smaq

Solid prosił mnie o krótki komentarz tego co działo się na szkoleniu, choć myślę, że nie ja powinienem się głównie wypowiadać: byli lepsi ;)

Dzień pierwszy

Wykłady, teoria, teoria i jeszcze raz teoria. Ale tak przeciez miało być, bez tego ani rusz. Miłe zaskoczenie - wśród samych facetów jedna urocza uczestniczka :) Wieczór najpierw w Tango, ale że była tam straszna posucha (2 osoby na krzyż) wybiliśmy się stamtąd i uderzyliśmy do Parku. No tam to się dopiero zaczęło... Nie ma że boli: "idziesz do tamtej i walisz jej ...." , "byłeś już u tamtych 3? nie? to jedziesz!" Najgorzej miałem i na razie tak pozostało z otwarciami, dalej już jakoś szło. Zaliczyłem ich około 8, choć żadnych spektakularnych sukcesów nie odnotowałem. Choć przyznając szczerze... kiedy w klubie podszedłem do tak wielu setów??

Dzień drugi

Omówienie wieczoru, parę uwag i dalsza część wykładu. Dowiedziałem się jednak, że choć na imprezę potrafię się ubrać stylowo, to brak uśmiechu na ryju potrafi to wszystko zjebać... Bywa, staram się ,ale na wszystko potrzeba czasu. Wieczór znowu w Tango. Tym razem szło mi o wiele gorzej, jak już się władowałem w jakiś set, to najczęściej oglądam pierścionki zaręczynowe, obrączki i inne tego typu pierdy. Nie żeby mi to aż tak bardzo przeszkadzało, ale z jedną mężatką miałem takie przeboje, że jeszcze Solidowi się za mnie trochę dostało (Sorrki Solid).

Dzień trzeci

Zaczynamy w Złotych Tarasach. Zadanie niby proste: wyrwać dupę na prezent dla koleżanki, czy też jakikolwiek inny pierd, i w rezultacie wylądować z nią w Coffee Haeven, gzdie czekała ekipa trenerska. Jak w klubie była dupa ze mnie totalna, tak tutaj z jedną poszło mi idealnie, a inną powstrzymało tylko to, że stała na promocji ;) . Póżniej jeszcze trochę teorii w sali i każdy w swoją stronę...

Co pozostało...
Ano wiele. Większa wiara w siebie (choć jeszcze nad tym pracuję), totalny luz w rozmowie (przynajmniej u mnie, jak już przebije się otwieraczem /a z tym mam dalej problemy/, to wiem że sobie poradzę.)

Minęły od szkolenia 2 tygodnie, wyniki oszałamiające nie są: 1 nowy warsztat na dopiero co poznanej studentce prawa (do puknięcia wystarczyły mi: sesja gokartowa i 2 razy Pepsi), jakaś panna, która sama na mnie leci, ale z powodu choroby spotkania i odwiertu nie było.

A może mam zawyżone wymagania... Niby na początek nie jest tak źle

Odpowiedz do tematu