Strona Główna Uwaga!! forum wewnętrzne dostępne i widoczne jest tylko dla kursantów WL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
18-20 Maj 2006 - Szkolenie Indywidualne - DavidK 19 lat
Autor Wiadomość
David K
Adventure Player

Wysłany: Sro Maj 31, 2006 10:23 pm   18-20 Maj 2006 - Szkolenie Indywidualne - DavidK 19 lat

Dzień 2

Najpierw teoria rapportu i ćwiczenia na rapport. Słowa Adventurera zmieniają trochę mój pogląd na PU (podryw). Potem ćwiczenia w polu. Adventurer pokazuje mi jak zatrzymywać na ulicy i potem stara się korygować moje błędy. Ja następnie próbuje otwierać sety i pojedyncze panny w ruchu. Po chwilowym kryzysie idzie lepiej. Nadal jednak mam kłopoty z dominacją, ale balast problemów z całego życia włącznie z gigantyczną nieśmiałością trudno naprawić w 15 min:) Często IOI (sygnały zainteresowania) w kilka sekund, palm reading, bla bla bla. Kilka #closów (numery telefonów). Zatrzymujemy sety, approachuje nawet córkę z matką:) i #close. Po podejściach feedback ze strony Warsaw Lair. Kolejny target wpada do sklepu, a Ja za nią, direct od tyłu w wersji z obejrzeniem od stóp do głowy. O ku*wa!! a tu dość znana panna z programu telewizyjnego (dla mnie 8, 19 lat). IOI od razu, palm reading, bla bla bla, strasznie się w to wkręciła przymierza różne ciuchy a Ja trochę naśmiewam się z niej, udaje ze nie za bardzo znam ją z tego programu, w międzyczasie Warsaw Lair wpada do sklepu i obserwuje wszystko. Ekspedientka myśli, że jesteśmy razem:), niestety musi iść na ważny trening i nie możemy iść na instant date, ale #close i dzwonie do niej na miejscu i wszystko ok.

Klub

Część wieczorna wydawała mi się z początku dość krótka, ale nigdy wcześniej nie wykorzystywałem tak efektywnie czasu w klubie. Podejście za podejściem. Na ogół ioi po krótkim czasie, palm reading, bla bla bla. Niestety moje braki w dominacji utrudniają mi izolowanie z setów. Dowiaduję się jak otwierać w różnych sytuacjach i miejscach różne panny. Niestety w klubie Pudzian okazuje się excuserem i nie mam okazji go zAMOGować:)

Dzień 3

Z teorii omawiamy trójkąty, kilka AMOG destroyerów i inne. Gadamy o moim lifestylu, jak go stworzyc ciekawym i w ogóle. Solid koryguje mój problemy z głosem. Potem jak zwykle praktyka. Pierwsze podejścia z seksualnym stanie i pytam o to, do jakiego wybrać się klubu. Jedna panna wali IOI i odpowiada, że ma chłopaka (mimo ze nic o niej nie wspomniałem:) Kolejne podejścia i korekty. W końcu podchodzę do HB8 19 lat, direct zza pleców, palm reading, bla bla bla, właśnie chciałem pociągnąć ją na instant date, ale wpada Adventurer i robi to za mnie:) Siadam obok niej, bla bla bla, przysuwam się drobnymi ruchami dupska, ręka na jej ramieniu, bla bla bla, stan seksualny, bla bla bla, go for kiss close. Opór był minimalny, po prostu zamiast przekręcić jej twarz wymiękłem. Gadamy dalej, mówię, że musze iść (nie chcę tracić Szkolenia), prowadzę ją za rękę do wyjścia, gadamy coś. Na do widzenia kładę rękę na jej ramieniu i "Teraz powiem Ci coś, czego nie zapomnisz do końca życia" i całuję ją z językiem:)Hhehehe lecę podjarany do WL i okazuje się, że to już koniec części dziennej.

Klub

Dość już zmęczony szkoleniem. Najlepsze podejście to z HB7,5 direct, bla bla, wyizolowałem, bla bla bla, go for kiss close 2 razy, ale chyba dla niej za szybko (10 min) no, ale to kwestia umiejętności, ale ioi cały czas i odgania przeszkadzające koleżanki z seta. Mogłem kontynuować, ale zmęczenie ostro dawało już się we znaki. Jeszcze kilka podejść z dobrymi otwarciami, ale różnymi skutkami. I na końcu słowa Solida, które choć dobrze mi znane:) to w połączeniu z przeżyciami ze szkolenia zapadają w pamięć.

Ogólnie rzecz biorąc dzięki Szkoleniu Warsaw Lair można moim zdaniem zaoszczędzić wiele miesięcy samodzielnej pracy. Warsaw Lair pomogło mi także poprawić mój głos i zmieniło trochę moje poglądy na życie:), kilkadziesiąt podejść, często w sytuacjach, w których normalnie bym się nie odważył skutecznie wybija mnóstwo wymówek z głowy. Do tego rady, co poprawić w przyszłości, aby poprawić grę.
Wspaniały początek mojej 3 miesięcznej drogi Playboya.

Odpowiedz do tematu