Strona Główna Uwaga!! forum wewnętrzne dostępne i widoczne jest tylko dla kursantów WL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak wyzwolić w sobie silne dążenie do celu (Solid)
Autor Wiadomość
Adept 
Site Admin

Wysłany: Pią Maj 28, 2010 11:52 am   Jak wyzwolić w sobie silne dążenie do celu (Solid)

Jak wyzwolić w sobie silne dążenie do celu ? (VIII 2009)

autor : SOLID

Witaj,
Grupa Warsaw Lair właśnie niedawno wróciła z niesamowitego szkolenia w Sopocie . 5 odjechanych dni, 4 niezapomniane noce, już możesz żałować, że Cię to ominęło. Mimo deszczowej pogody, w klubach panowała gorąca atmosfera i świetna zabawa. To miejsce nadal ma swój niepowtarzalny klimat, a kobiety, które wyjeżdżają tam na wakacje są bardzo otwarte.

Zerknąłem na podłogę w klubie i podniosłem zgniecione 50zł, które ktoś zgubił. Dałem swojemu kursantowi, a on bez wahania zrobił z dziewczyną magiczną sztuczkę, która od razu wywołała uśmiech i jeszcze bardziej ożywiła atmosferę. Następnie za te pieniądze zamówiliśmy drinki i szybko przedyskutowaliśmy to co należy poprawić w jego grze. Zanim się zorientowałem już rozmawiał z dwiema uroczymi kobietami. Narzędzia do życia leżą wręcz pod nogami, są na wyciągnięcie ręki, jednak wielu ludzi po prostu je depcze szukając całkiem w innych miejscach. Znasz to prawda? Szukasz odpowiedzi, kombinujesz, aby w końcu przekonać się, że rozwiązanie było tuż obok, nawet mówiło Ci "Hej, tutaj jestem!!" jednak Ty je ignorowałeś.

Zawsze w klubach przypominają mi o tym tabuny kolesi, którzy cały czas namiętnie i zmysłowo przytulają swoje piwa, podczas gdy piękne kobiety tańczą wokół. Wystarczy przecież powiedzieć "Hej", tylko tyle, a może dla niektórych to nawet za dużo. Stąd proste równanie: jeżeli ktoś nie podejmuje działania i na starcie zakłada przegraną, ponosi porażkę.

Porażka nie jest odbiciem prób i udowodnieniem, że nie można czegoś osiągnąć. Porażka jest karą, za nie podejmowanie ryzyka!!!!

Pomyśl o tym przez chwilę. Ile razy życie dało Ci możliwość poznania pięknej kobiety, ile razy mogłeś zmienić swoją sytuację finansową? Ile razy podjąłeś działanie? Już wiesz za co zostałeś ukarany. Twoje lenistwo nie będzie tolerowane.

Już pierwszego dnia uczestnicy naszego szkolenia odnosili magiczne sukcesy z kobietami. Ci najbardziej nieśmiali łapali się na tym, że w mgnieniu oka pokonują swoje słabości i prą do przodu poznając w jeden wieczór więcej kobiet niż w całym swoim życiu. Nagle straciłem z oczu jednego, aby za chwilę zobaczyć go na sofie całującego się i bezgranicznie oczarowującego piękną kobietę. Nim się obejrzałem opuszczali już razem klub. Realizowanie swoich marzeń i celów jest naprawdę proste, po prostu jedyne co musisz wiedzieć to jak to skutecznie robić i na czym naprawdę warto się skupić.

Grupa kilkunastu osób stała się nadzieją dla kobiet na fantastycznie spędzony wieczór. Każdy z nas rozdawał kobietom niezobowiązujące uśmiechy i chwile, które zostaną w ich pamięciach na całe życie. Jeden z uczestników na parapecie tańczył z trzema kobietami, które świętowały wieczór panieński koleżanki. Po krótkiej rozmowie urocza hostessa wręczyła mi voucher na bar na 100zł. Niesamowite? Tak jakby wszechświat nagradzał Cię za to kim jesteś, co robisz, jak ludzie czują się w Twoim towarzystwie. To tak jak mówisz kobiecie niezobowiązujący komplement, a ona nie może przestać o Tobie myśleć i co chwila inicjuje znajomość z Tobą.

Patrząc na wszystko co się dzieje wokół naszej grupy zdałem sobie sprawę, że każdy osiągnął już niepohamowany postęp. Każdy stał się inny niż Ci kolesie przytulający piwo. Każdy zaczynał chwytać życie. Każdy zaczynał rozumieć, że dając bezinteresownie coś od siebie dostaje to czego pragnie.

Rankiem po drodze na salę seminaryjną kupiłem standardowe męskie śniadanie: dwie parówki, dwie kajzerki i wodę do popicia. 6 zł!! Tuż przed budynkiem siedział bezdomny grzebiący w śmietniku. Stanąłem obok niego i bez wahania oddałem swoje zakupy. Uśmiechnął się i dziękując pożyczył mi udanego dnia. Przestał grzebać w śmietniku, wziął swoje manele, śniadanie i poszedł dalej w podróż. Jedyne co musisz zrobić, co każdy z nas musi zrobić to przestać grzebać w śmietniku. Jak możesz liczyć na dobre śniadanie, jak grzebiesz w śmieciach? Jak możesz zauważyć czyjś uśmiech, jak nurkujesz w koszu na śmieci? Jak możesz w pełni skoncentrować się na swoim sukcesie jak ciągle zaśmiecasz swój umysł.

Podnieś głowę, uśmiechnij się do kogoś i zobacz świat w kolorowych barwach. Powiedz sobie dość czekania, wezmę sprawy w swoje ręce, wygrzebię się z tego syfu. Zmienię siebie!!!!

Jeśli nie wiesz jak, zapytaj. Jeśli nie umiesz czegoś zrobić, poproś, aby ktoś kto to potrafi pokazał Ci jak to robić. Odsuń swoje ego, abyś mógł nauczyć się jeszcze więcej.

Nie zapomnę wyrazu twarzy Piotra jak opowiadał mi swoją historię wieczoru, której ukoronowaniem był szampan rankiem na plaży z kobietą poznaną tej nocy. Ten gość ma Power!! Zajebiście szybko się uczy i po prostu bezkrytycznie robi nowe rzeczy!!

Możesz powiedzieć: Też tak chcę!!!!!!!

Ok. Nie ma problemu. Jedyne co musisz w sobie odnaleźć to motywację do zmiany, chęć odkrywania, chęć wzbogacania swojego życia. Z "małą" pomocą zdobędziesz szczyty.

Odpowiedz do tematu