Strona Główna Uwaga!! forum wewnętrzne dostępne i widoczne jest tylko dla kursantów WL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wrażenia Grzegorza z GRY DZIENNEJ
Autor Wiadomość
Adept 
Site Admin

Wysłany: Wto Maj 18, 2010 7:40 am   Wrażenia Grzegorza z GRY DZIENNEJ

Szkolenie rozpoczelo sie indywidualnym coachingiem ze strony Adepta. Dowiedzialem sie wiele ciekawych rzeczy, jest tego tyle ze nawet nie probuje wymieniac, w kazdym razie byla to solidna dawka uzytecznej wiedzy ktora okazala sie skuteczna (a przynajmniej ta czesc ktora zdazylem przetestowac).......
Jeszcze krociutki dalszy wykladzik na temat gry dziennej i zaczelo sie........
Przy pierwszym podejsciu myslalem, ze kamien stanal mi w gardle, belkotalem jakies bzdury i w ogole sie spalilem....jednak po kilku probach, gdy stres lekko opadl i zaczalem troszke trzezwiej myslec postanowilem zaczac wykorzystywac wiedze nabyta dzien wczesniej i udalo sie wymienilem sie numerem z fajna czarnulka..:)
Potem jescze kilka podejsc i znowu maly sukces moze bez numeru, ale porozmawialem sobie z ladna kolezanka (zawsze cos..:))
W niedziele szlo mi troche gorzej juz myslalem ze tamte sukcesy to tylko przypadek, a jednak okazalo sie ze nie jest tak zle....ostatnie podejscie tego dnia przynioslo mi numer do calkiem ladnej Pauliny.....ktora na dodatek nie mieszka zbyt daleko od Poznania....i jest skora mnie odwiedzic...:)......
Ogolnie wspominam szkolenie bardzo dobrze, duzo sie nauczylem......dalo mi to o wiele wiecej niz niektore ksiazki z tej tematyki...(jednak praktyka jest najwazniejsza)....mam nadzieje ze uda mi sie wybrac jeszcze na ktores ze szkolen organizowanych przez WL

Grzegorz

Odpowiedz do tematu