Strona Główna Uwaga!! forum wewnętrzne dostępne i widoczne jest tylko dla kursantów WL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wrażenia Travela z Uwodzenia on-line
Autor Wiadomość
Adept 
Site Admin

Wysłany: Pon Kwi 05, 2010 3:01 pm   Wrażenia Travela z Uwodzenia on-line

Wrażenia Travela z Uwodzenia on-line, marzec 2010

I.
Jednym słowem warto pójść na coaching ponieważ nie tylko można bardzo poprawić swoje uwodzenie w kilka godzin w portalach randkowych ale też w Day Game, klubie, czyli ulepszyć jakość rozmów z kobietą "twarzą w twarz", przez telefon, w smsach, Gadu Gadu. Całość coachingu dobrze uzupełnia e-book na ten temat dostępny na stronach Warsaw Lair.

Na wstępie dowiedziałem się, co najbardziej na początku uwodzenia w serwisie randkowym decyduje o jego skuteczności - jest to własne zdjęcie główne. Na profilu trzeba też umieścić inne swoje wyselekcjonowane pod odpowiednimi względami fotki. Przed ich transferem do profilu należy zastanowić się co wywołują, co się nimi chce przekazać.

W dalszej części dostałem wskazówki na co zwracać uwagę w fotkach dziewczyn i w ich tekstach profili. Ważne jest tutaj ocenić trafnie między innymi sposób ubierania, czy jest wyluzowaną, czy wyzywa seksualnie, czy wygląda na grzeczną dziewczynkę itp. Trzeba rozpoznać czy należy do typu Emocje (romantyczka) czy Fizyczność (silna kobieta). Poza tym dostałem wskazówki kiedy proponować wymianę numerów komórek, pierwsze spotkanie, jak sobie radzić kiedy urywa się z nią kontakt, kiedy ją odpuścić, jakich trzymać się zasad kontaktów z dziewczynami z odległych miast.

II.
Bardzo ważną rzeczą dla mnie było odkrycie kodu komunikacyjnego uwodzenia kobiety. Poznałem co najlepiej napisać do niej w 1 e-mailu, np.: ustosunkować się do jej fotek / opisu "Przeglądałem Twój profil ... przyciągnęło moją uwagę ..." oraz jak w dalszych listach sprawić żeby nie być przeciętnym kolesiem z sieci - żeby dziewczyna była zainteresowana spotkaniem. Można to zrobić stosując odpowiednie reguły i między innymi unikając tekstów nic nie dających w uwodzeniu [np.: takiego jak kiedyś ktoś zacytował i podsumował w gazecie: " ... KTO WNIESIE DO MOJEGO ŻYCIA ŚWIATŁO I DUŻO CIEPŁA ? ... Na ten romantyczny anons odpowiedziały ... dwie firmy - zakład elektryczny i warsztat instalujący ogrzewanie podłogowe" :) ].

Na szkoleniu było bardzo dużo przykładów skutecznych rozmów Adepta z dziewczynami, które odkryły przede mną nowy świat komunikacji w uwodzeniu, jakiego wcześniej nie znałem. Zrozumiałem też jak pisać / mówić kobiecie w ciekawy sposób o codziennych sprawach np.: takich jak zakupy (też jest to ważne) w prosty sposób, bez imponowania.
Pozdrawiam
Travel

Odpowiedz do tematu