Strona Główna Uwaga!! forum wewnętrzne dostępne i widoczne jest tylko dla kursantów WL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wrażenia Pawła z filmu-szkolenia
Autor Wiadomość
Adept 
Site Admin

Wysłany: Pon Lis 09, 2009 5:22 pm   Wrażenia Pawła z filmu-szkolenia

Hej Marcin,

Tego weekendu na pewno nie zapomnę nigdy. Teraz w ciągu tych dwóch dni mogłem już w lepszej wersji mnie skonfrontować w praktyce swoje możliwości. Najbardziej jestem usatysfakcjonowany tym, że gra dzienna sprawiła mi taką "radoche" (w zasadzie poza wcześniejszą teorią i "suchych" podejść na sali nie praktykowałem tego stylu w terenie). W ciągu 30 min zagadnąłem ok. 8 kobiet z czego dwie poprowadziłem tak jak ja tego chciałem (od jednej uzyskałem nr telefonu w 2 min rozmowy) natomiast odmowa tych innych spłynęła po mnie jak woda po kaczce :) . Były też chwile zwątpienia, zawahania w podejściach, ale w końcu praktyka czyni mistrza. Jesteśmy umówieni z Markiem na praktykę w którejś z galerii. Już zazdroszczę tym wszystkim wspaniałym kobietom, które będą miały okazję nas spotkać :) . Drugi aspekt tego weekendu to gra w klubie. Tutaj raczej musze jeszcze popracować. Pewnie kiedy osiągnę swój główny cel i zacznę tańczyć m.in. też w klubach to wtedy mój poziom energii na tego typu grę wzrośnie. A może wtedy to ja będę uwodzony? ;-)

Odkryłem w sobie kolejną wartość, którą warto abym pielęgnował i udoskonalał. Bo w końcu, który mężczyzna nie chciałby mieć tego luzu, pewności siebie, odpowiedniego poziomu wibracji i energii aby tak po prostu podejść do kobiety na ulicy i wciągu paru chwil sprawić ,że zostanie przez nią zapamiętany na dłuugi czas :) .

Podsumowując, moje wrażenie z tego weekendu zdjęć bardzo pozytywne. Sprawnie działająca ekipa i profesjonalny sprzęt, jaki był użyty do realizacji tych dni zdjęć, pozwoliły nam w sposób komfortowy robić swoje.
Pozdrawiam,
Paweł

Odpowiedz do tematu